Kurs punktów spustowych!
Opublikowany: 2017-02-28

W weekend 4-5 lutego odbył sie w naszej szkole kurs punktów spustowych.Przeznaczony był on dla  uczniów z kierunku Technik masażysta oraz absolwentów  tego kierunku.


Zapraszamy 9 marca do PMDK w Otwocku!
Opublikowany: 2017-02-10

9 marca odbędzie się Powiatowy Dzień Kobiet!

Zapraszamy do naszego szkolnego stanowiska gdzie będzie można skorzystać z usług kosmetycznych ( malowanie paznokci lub zabieg  parafinowy dłoni).

Zabiegi będą wykonywały uczennice z kierunku Technik usług Kosmetycznych pod czujnym okiem nauczycielek!

Zapraszamy!


Nareszcie ferie!
Opublikowany: 2017-02-10

Dobrego, bezpiecznego wypoczynku w ferie dla nauczycieli i uczniów! A po feriach to już wiosna!


Zakończenie nauki - Opiekunka dziecięca
Opublikowany: 2017-01-30

W piątek 27 stycznia edukację w naszej szkole zakończyły słuchaczki z kierunku Opiekunka dziecięca.Najlepsze uczennice otrzyłały dyplomy i nagrody z rąk Opiekuna  i Pani Dyrektor.


Finał WOŚP w Otwocku-Medyk też tam będzie
Opublikowany: 2017-01-13

Zapraszamy do naszych stanowisk w PMDK Otwock, będzie można skorzystać z bezpłatnego masażu, zabiegów kosmetycznych i diagnostyki skóry.Wszystkie zabiegi będą wykonywac nasi uczniowie pod okiem nauczycieli specjalistów.Zapraszamy!

 


Życzenia
Opublikowany: 2016-12-21

Spokojnych Świąt oraz Wszelkiej Pomyślności w Nowym Roku Uczniom,Nauczycielom, Pracownikom oraz Wszystkim Przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrektor Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Otwocku


Mikołajki w naszej szkole!
Opublikowany: 2016-12-09

 Dokładnie 6 grudnia jak co roku przybył do naszej szkoły Mikołaj, żeby obdarować uśmiechem i prezentami dzieci   z "Domu otwartych serc" Caritas.Co jeszcze się działo można obejrzeć na zdjęciach.

Logo ZMSPDZIENNIK LEKCYJNY

Materiały edukacyjne


Informacje