Święto Edukacji!
Opublikowany: 2017-10-17

W tym roku spotkaliśmy się w piątkowe popołudnie.Pani Dyrektor złożyła życzenia oraz wręczyła nagrody Nauczycielom oraz pozostałym Pracownikom szkoły.Samorząd obdarował nas pięknymi fiołkami,po czym zostaliśmy zaproszeni wraz z uczniami na słodkie co nieco!


Zakończenie roku szkolnego
Opublikowany: 2017-06-25

W tym roku zakończylismy oficjalnie rok szkolny 23 czerwca,ale przed nami jeszcze ostatnie egzaminy zawodowe.Powodzenia!


Międzynarodowy Dzień Przeciwko Nadużywaniu i Nielegalnemu Handlowi Środkami Odurzającymi
Opublikowany: 2017-06-22

Groźna moda na środki odurzające nie ustaje – co gorsza, wciąż pojawiają się nowe generacje uzależniających specyfików. Wydarzenia organizowane 26 czerwca mają przestrzec przed skutkami narkomanii.

 

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii został ustanowiony w 1987 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych jako Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Nadużywaniu Środków Odurzających i ich Nielegalnemu Handlowi.

Celem inicjatywy jest zwiększenie międzynarodowej współpracy na rzecz zwalczania i zapobiegania narkomanii, a także uświadamianie konieczności leczenia z uzależnienia od narkotyków. Święto jest też okazją do pokazania osobom uzależnionym, że mają szansę na powrót do życia społecznego.

Więcej informacji:

www.unodc.org/drugs


Piknik z Okazji Dnia Dziecka w Parku Otwockim
Opublikowany: 2017-06-07

Byliśmy i tu, było wiele zabaw proponowanych dzieciom, malowanie buziek(słowa uznania dla Pań Terapeutek), baloniki,koraliki, cukierki i lizaki.To wszystko dla naszych milusińskich zorganizowane i przeprowadzone przez uczennice z kierunku Terapia zajęciowa.A na koniec pokaz masażu Shantala w wykonaniu mgr fizjoterapii Joanny Wiktorowicz-Pędich -zdjęcia poniżej z ,, Linii Otwockiej" i portalu info- otwock oraz naszego szkolnego fotografa!


Piknik w Radiówku
Opublikowany: 2017-06-06

Piknik integracyjny "Wspólne Więzi 2017" Dom Społeczny w Radiówku. Byliśmy tam! Masowaliśmy, mierzyliśmy ciśnienie krwi, prowadziliśmy profilaktykę raka piersi.


Piknik charytatywny w Radiówku
Opublikowany: 2017-05-25

Zapraszamy do naszego stałego miejsca na pikniku charytatywnym w Radiówku, będziemy wykonywać masaże, pomiar ciśnienia oraz promować profilaktykę raka piersi.


Szkolenie Lycon
Opublikowany: 2017-05-23

Dnia 20.05.2017r. w naszej szkole odbyły się warsztaty cenionej na całym świecie, ekskluzywnej australijskiej marki Lycon,  zajmującej się profesjonalną depilacją całego ciała. Szkolenie  prowadziła Pani Magdalena Bednarska, na wstępie przedstawiła produkty, później  techniki pracy z woskami,  następnie przystąpiliśmy do części praktycznej, słuchaczki wykonywały wzajemnie na sobie depilacje wybranych części ciała. Szkolenie było bardzo dynamiczne i bardzo podobało się  słuchaczkom.


Logo ZMSPDZIENNIK LEKCYJNY

Materiały edukacyjne


Informacje